Przemysłowa technologia pomiarowa ELOVIS

Niniejszym informujemy Państwa, że nasza firma:
Trading – Dr. Stanisław Kościelski
Jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy ELOVIS GmbH.

ELOVIS GmbH
Vincenz-Priessnitz-Straße 1
76131 Karlsruhe
Niemcy
Tel.: +49 (0)721 933823 0
info@elovis.com
www.elovis.com

W firmie ELOVIS wszystko kręci się wokół precyzyjnego i bezdotykowego pomiaru parametrów geometrycznych i dynamicznych. Systemy czujników ELOVIS są zintegrowane z procesem produkcyjnym i są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Głównym celem produktu są czujniki do bezdotykowego pomiaru długości, prędkości i długości elementu, a także do bezdotykowego pomiaru szerokości. ELOVIS jest również od 25 lat poszukiwanym partnerem w zakresie usług pomiarowych i kalibracyjnych oraz doradztwa w zakresie technologii pomiarowych. Wynajem systemu, sprzedaż systemu i rozwój czujników dostosowanych do potrzeb klienta uzupełniają ofertę ELOVIS.

ELOVIS z siedzibą w Niemczech oferuje bezdotykowe rozwiązania pomiarowe dla wielu sektorów przemysłu. ELOVIS opracowuje, produkuje i sprzedaje systemy do bezdotykowego pomiaru prędkości, bezdotykowego pomiaru długości, bezdotykowego pomiaru długości części dyskretnych oraz do pomiaru szerokości i wysokości. Wszystkie systemy oparte są na technologiach optycznych, takich jak laser lub LED, technologia wizyjna i kamera. ELOVIS zainstalował ponad 5000 systemów na całym świecie. Ponadto ELOVIS oferuje usługi takie jak doradztwo, serwis pomiarowy, serwis kalibracji, wynajem systemów i szkolenia systemowe na całym świecie. Jako przykłady przedstawiono tutaj niektóre rozwiązania pomiarowe dla wybranych sektorów przemysłu.

Ze szczegółami urządzeń proszę się zapoznać na stronie: www.elovis.com, albo do nas napisać, jaki problem mielibyśmy dla Państwa rozwiązać.

Contact

TRADING - DR STANISŁAW KOŚCIELSKI

ul. Boya-Żeleńskiego 1 m. 43

91-747 Łódź, Poland

NIP/USt-IdNr./VAT-No: PL7251186655